Bilety Lotnicze Austrian AirlinesAustrian Biuro Austrian Airlines

Atrium Plaza
al. Jana Pawła II 29
00-867 Warszawa


Austriackie linie lotnicze, w skład których wchodzą
 • linie Austrian,
 • Lauda Air i Austrian Arrows (Austrian - loty rejsowe, Lauda Air - czartery, Austrian Arrows - połączenia krajowe).
  Należą do sojuszu lotniczego Star Alliance.

  Tworzą jedną grupę Austrian Airlines Group. Na rynku lotniczym istnieją od 1958 roku. Flota grupy składa się z ponad 100 samolotów takich jak Airbus 320, 340, Boeing 767, 777. Siedziba Austrian znajduje się w Wiedniu. Linie lotnicze obsługują loty na każdy kontynent, dogodne połączenia do Ameryki Pł czy Azji sprawiają, że grupa w 2004 roku obsłużyla ponad 9.4 mln pasażerów.

  Z Polski wyloty obsługiwane są z Warszawy i Krakowa.

  Bilety lotnicze Austrian


   Warszawa/ Kraków - Dubai
   przelot z pobytem od  2035 pln
   Polska - Bangkok
   przelot w 2 strony od  2660 pln
   Warszawa/ Kraków - GOA- Indie
   przelot z pobytem od  3965 pln
   Warszawa/ Kraków - Dubai
   przelot z pobytem od  3295 pln
   Warszawa/ Kraków - DUBAI
   przelot z pobytem od  1980 pln
   Warszawa/ Kraków - Bombay
   przelot z pobytem od  2602 pln
   WARSZAWA, KRAKóW - TEL AVIV
   przelot w 2 strony od  1924 pln
   WARSZAWA, KRAKóW - ISTAMBUL
   przelot w 2 strony od  1076 pln
   WARSZAWA, KRAKóW - PEKIN
   przelot w 2 strony od  2737 pln
   WARSZAWA, KRAKóW - BANGKOK
   przelot w 2 strony od  2660 pln


   Lotniska Austrii od 29 marca 2009 roku w strefie schengen

   Od kiedy Szwajcaria oraz jej międzynarodowe lotniska znalazły się w strefie Schengen, rozpoczęto prace zmierzające do oddzielenia, z dniem 29 marca 2009, pasażerów podróżujących w strefie Schengen od pozostałych pasażerów.
   W roku 2009 nastąpi wiele zmian strukturalnych na lotniskach w Zurychu i Genewie, w celu optymalizacji ruchu pasażerskiego, zgodnie z nowymi regulacjami. Odpowiednie prace zakończą się w Genewie do jesieni 2009, a w Zurychu do roku 2011. Wygodna podróż SWISS będzie w dalszym ciągu ważnym punktem oferowanego produktu. Klienci będą zadowoleni z:
  • krótkiego czasu połączeń (40 minut), co sprawia, że Zurych jest doskonałym lotniskiem dla przesiadających się pasażerów.
  • możliwości szybkiego przemieszczenia się po strefie Schengen, bez konieczności kontroli paszportowej
  • nowego saloniku SWISS w Zurychu, dla pasażerów podróżujących SWISS, lub liniami partnerskimi z sojuszu Star Alliance, odlatujących do kierunków, nie znajdujących się w strefie Schengen
  • większej ilości czasu na zakupy lub wizytę w saloniku po przejściu kontroli bezpieczeństwa (w zależności od zakończenia kompleksowych prac związanych z infrastrukturą lotniska). Wymagania związane z wizą Schengen
   Wprowadzenie porozumienia Schengen oznacza eliminację kontroli paszportowej na lotniskach szwajcarskich, dla rejsów operujących w strefie Schengen. Dla pasażerów podróżujących pomiędzy Szwajcarią, a takimi miastami europejskimi jak Bruksela, Frankfurt, Paryż czy Warszawa oznacza to szybszą i wygodniejszą podróż.
   Od 12 grudnia 2008 osoby pragnące wjechać do Szwajcarii muszą posiadać wizę Schengen, która pozwala im na poruszanie się po całej strefie Schengen (mapa poniżej).
   Kontrole paszportowe zostaną utrzymane na szwajcarskich lotniskach dla pasażerów przylatujących wszystkimi rejsami międzykontynentalnymi oraz z kierunków nie należących do strefy Schengen takich jak: Bukareszt, Istambuł czy Londyn.