Bilety lotnicze - zakup online w 3 punktach
1. Proszę wybrać cel podróży oraz daty podróży w wyszukiwarce. W zależności od potrzeb można także określić inne kryteria wyszukiwania jak liczba pasażerów, wiek pasażerów
wyszukiwarka


2. Z listy otrzymanych wyników proszę wybrać odpowiadającą Państwu opcję biletu lotniczego i potwierdzić wybór klawiszem REZERWUJ.
wyniki


System sprawdzi dostępność miejsc w wybranej ofercie cenowej i przejdzie do ostatniego punktu rezerwacji.


3. Proszę podać wymagane dane pasażera lub pasażerów, dane kontaktowe oraz wybrać formę płatności. Wyświetlona cena jest pełną opłata za bilet lotniczy.
dane


4. Formy płatności.


a. Przelew bankowy -

ważna jest data wpływu środków na nasze konto przed upływem terminu ważności rezerwacji. Data ważności rezerwacji jest gwarancją utrzymania dostępnej ceny w chwili rezerwowania biletu lotniczego.

b. Karta kredytowa -

karty nie są obciążane przez system automatycznie. Po weryfikacji rezerwacji, potwierdzeniu jej ważności i zgodności z ofertą linii lotniczej karta zostaje obciążona i wówczas bilet lotniczy zostaje wystawiony i przesłany na Państwa skrzynke mailowa. Dane kart kredytowych są szyfrowane.

c. Odbiór w biurze -

płatność można dokonać w naszej siedzibie na ul Ptasiej 2 w Warszawie i otrzymać potwierdzenie biletu od naszego pracownika.

Bezpieczeństwo tranzakcji -

Wszystkie dane osobowe, dane kart kredytowych przekazywane do naszych serwerów są zabezpieczone protokołem SSL wydanym przez RAPIDSSL

ssl