Linia   Adres Kraj/Kontynent Zmiana nazwiska Zmiana daty Zwrot biletu Uwagi
SkyEurope   www.skyeurope.com Europa 25 EUR 25 EUR niemożliwy  
Wizz Air   www.wizzair.com Europa 50 EUR 25 EUR niemożliwy  
easyJet   www.easyjet.com Europa 15 EUR (online)
24 EUR (tel.)
15 EUR (online)
24 EUR (tel.)
24 EUR (do 24 godz.) zwrotowi nie podlega transaction fee
Germanwings   www.germanwings.com Europa   25 EUR    
Rayanair   www.ryanair.com Europa 65 EUR 30 EUR niemożliwy  
norwegian.no   www.norwegian.no Europa TAK TAK TAK  


WYLOTY: Pozostałe
Linia   Adres Kraj/Kontynent Zmiana nazwiska Zmiana daty Zwrot biletu Uwagi
Air Berlin   www.airberlin.com Europa TAK TAK TAK  
Virgin Express   www.virginexpress.com Europa 50 EUR 30 EUR niemożliwy  
EU jet   www.eujet.com Europa 25 EUR 15 EUR (online)
25 EUR (tel.)
niemożliwy  
Can Jet   www.canjet.com Kanada, USA niemożliwa 30 USD niemożliwy  
West Jet   www.westjet.com Kanada, USA 30 CAD min. 30 CAD min. 30 CAD  
Air Tran   www.airtran.com USA 50 USD 50 USD 50 USD  
Song Air   www.flysong.com USA niemożliwa 25 USD niemożliwy  
Jet Blue   www.jetblue.com USA niemożliwa 25 USD 25 USD  
Virgin Blue   www.virginblue.com.au Australia 30 AUD 30 AUD TAK kwota potrącenia jest podawana w momencie kasowania
Jet Star   www.jetstar.com.au Australia 30 AUD 30 AUD TAK j.w.
Origin Pacific   www.originpacific.co.nz Nowa Zelandia 50 AUD 50 AUD TAK j.w.
Freedom Air   www.freedomair.com Australia, Nowa Zelandia, Fiji niemożliwa 50 AUD niemożliwy  
Kulula   www.kulula.com Afryka R 100 R 75 (online)
R 100 (tel.)
niemożliwy  
Bangkokair   www.bangkokair.com Azja 30 USD 30 USD 30 USD  
Air Asia   www.airasia.com Indonezja 30 USD 30 USD niemożliwy